دبیرستان پسرانه غیردولتی دوره دوم حضرت ابوالفضل(ع) اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان

جزوه کنکوری درس شیمی

درس شیمی در کنکور سراسری جزء سوالات دفترچه ی اختصاصی گروه آزمایشی تجربی و ریاضی است . با توجه به تغییر نگاه طراحان به سوالات کنکور سراسری، مطالعه جزوه های کنکوری شیمی دهم و جزوه های شیمی یازدهم ،جزوه شیمی پیش دانشگاهی که به صورت مفهومی و ترکیبی تالیف شده اند بسیار حائز اهمیت است.

شمی پایه دهم

دانلود فصل اول دانلود فصل دوم دانلود فصل سوم

نمونه سوالات دیماه درس هندسه پیش دانشگاهی

به اطلاع میرسانیم نمونه سوالات دیماه درس هندسه پیش دانشگاهی پایه ریاضی به همراه پاسخنامه جهت بهره برداری دانش آموزان عزیر در این قسمت از سایت قرار گرفت ، لازم به توضیح است که پسوند فایلها PDF میباشد.

نمونه سوالات دیماه هندسه (پایه پیش دانشگاهی)  دانلود

نمونه سوالات دیماه درس ریاضی عمومی پیش دانشگاهی

به اطلاع میرسانیم نمونه سوالات دیماه درس ریاضی عمومی پیش دانشگاهی پایه تجربی به همراه پاسخنامه جهت بهره برداری دانش آموزان عزیر در این قسمت از سایت قرار گرفت ، لازم به توضیح است که پسوند فایلها PDF میباشد.

نمونه سوالات دیماه ریاضی عمومی (پایه پیش دانشگاهی)  دانلود

نمونه سوالات دیماه درس شیمی پیش دانشگاهی

به اطلاع میرسانیم نمونه سوالات دیماه درس شیمی پیش دانشگاهی به همراه پاسخنامه جهت بهره برداری دانش آموزان عزیر در این قسمت از سایت قرار گرفت ، لازم به توضیح است که پسوند فایلها PDF میباشد.

نمونه سوالات دیماه شیمی (پایه پیش دانشگاهی)  دانلود

نمونه سوالات دیماه درس دین و زندگی

به اطلاع میرسانیم نمونه سوالات دیماه درس دین و زندگی پیش دانشگاهی به همراه پاسخنامه جهت بهره برداری دانش آموزان عزیر در این قسمت از سایت قرار گرفت ، لازم به توضیح است که پسوند فایلها PDF میباشد.

نمونه سوالات دیماه دین و زندگی (پایه پیش دانشگاهی)      دانلود